11.8 C
Скопје
00:05 - 1 март, 2024

Ознака : фотографира

ЛајфстајлСцена

Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“

Igor
Северина Којиќ (47) на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтичната порака која му ја упати на сопругот Игор и ја...