Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“

Северина Којиќ (47) на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтичната порака која му ја упати на сопругот Игор и ја напиша покрај објавата.

„Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога не гледам“, напишала и додала тагови.

Фотографиите за само половина час заработиле повеќе од 14.000 илјади лајкови, а фановите во коментари и дале само пофалби.

„Наша Божица“, „Најубава и најзгодна, убавице“, „Совршена“, „Прекрасна“, „Многу згодна“, биле само некои од коментарите.

Слични објави

Како да имате убави нокти? Послушајте ги советите од нашите баби!

Igor

Експлицитни сцени кои им се тешки дури и на искусните актери: Оваа жена знае како да ги опушти

Еспресо

Љубовната приказна на Бајага: Сопругата ја ЗАПОЗНАЛ ВО АВТОБУС, а првиот состанок и денес го памти!

Igor

Холивудските диви се јавија од Дубровник: Дошле да работат, но се „фрлиле“ на уживање (ВИДЕО)

Igor

Ова е најзгодната Македонка во Катар: Симона од Скопје има тело од милион долари (ФОТО)

Igor

Видео од последното обраќање на Фреди Меркјури до фановите: Упати само неколку зборови кои болат и денеска

Еспресо

Остави Коментар

18 − 8 =

Слични објави

Рита Ора со провокативна фотографија ги покажа новите тетоважи (ФОТО)

Еспресо

Во домашни услови направила ист производ како од Мекдоналдс (ВИДЕО)

Еспресо

Ја предвидел својата судбина пред 21 година: Еве како Родригез знаел дека Џеј Ло ќе му биде вереница! (ВИДЕО)

Igor

На семеен ручек во Јанче: Игор се запозна со родителите на Илина (ФОТО)

Еспресо

Видео хороскоп за 17 јуни 2019, понеделник

Igor

Најздравата житарка во светот!

Igor