10.8 C
Скопје
19:31 - 20 април, 2024

Ознака : епизода

СветСлајдерСцена

Меган Маркл ја објави првата епизода од нејзиниот нов подкаст на Спотифај: Гостинка ѝ е Серена Вилијамс

Еспресо
Меган Маркл ја објави првата епизода од нејзиниот подкаст Archetypes на Spotify. Гостин на Маркл беше нејзината блиска пријателка и тенисерка Серена Вилијамс, која неодамна...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Како да се во Холивуд: Дознајте колку се платени актерите од турските серии! (ФОТО)

Васко Спасоски
Изминативе години на Балканот, турските серии се се повеќе полуларни и се емитуваат на ТВ екраните, меѓутоа ќе се изненадите кога ќе дознаете колку заработуваат...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Сите го обожаваа, заработуваше по 350 илјади долари за епизода, но поради верата се откажа од актерството (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Ангус Т. Џонс, кој сите го засакавме преку улогата на Џејк од ситкомот „Два ипол мажи“, буквално порасна во самата серија која му...