Ознака : турски актери

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Како да се во Холивуд: Дознајте колку се платени актерите од турските серии! (ФОТО)

Васко Спасоски
Изминативе години на Балканот, турските серии се се повеќе полуларни и се емитуваат на ТВ екраните, меѓутоа ќе се изненадите кога ќе дознаете колку заработуваат...