4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Во продолжение ќе ви откриеме четири трикови како да го унапредите вашиот сескусален живот. Мислевте дека знаете сe за оралниот секс? Овие четири трикови на вашата партнерка ќе и подарат одлично орално задоволство.

1. Додадете малку забава

Додека ја задоволувате, пуштете некој филм за возрасни. Жените ги сакаат, а мажите дополнително се возбудуваат. Бидете во положба каде таа ќе може да го гледа филмот додека вие сте долу.

2. Имајте пристап на целото нејзино тело

Важно е да започнете од нејзините раце, гради и стомак и потоа полека да се спуштате долу. Почекајте таа да биде доволно возбудена и потоа “фрлете” се на работа.

3. Искористете ја секоја просторија

Додека седи на трпезариската маса или на машината за перење алишта спуштете се долу. Така најдобро ќе го искористите вашиот јазик, устата и рацете за да ја стимулирате.

4. Заменете ги местата

Бидете вие во лежечка позиција, а таа нека биде над вас. Тоа посебно ќе ја возбуди, бидејќи во таа положба најдобро ќе ги почувствува вашиот јазик и усни.

Слични објави

ВИСТИНАТА ЗА ТОМ ХЕНКС: Поради жена станал православен, а со ОВАА болест се бори цел живот

Igor

Како да заборавила да се облече: Погледнете во каков стајлинг ќе настапува Јелена Карлеуша вечерва (ФОТО)

Igor

ДЕНЕС ЌЕ Ѝ БЕШЕ РОДЕНДЕН: Детали од потресните исповеди на непрежалената принцеза

Igor

Ана Бекута ослабе 17 килограми и почна да се слика секси! (ВИДЕО)

Igor

Мик Џегер по операцијата: Жив, Здрав и повторно во акција! (ВИДЕО)

Igor

Тргна по стапките на Меган Маркл: Војвотката Кејт ја отпушти долгогодишната асистентка

Igor

Остави Коментар

оне × три =

Слични објави

Фронтменот на „Iron Maiden“ по три децении брак ја остави сопругата за 15 години помлада обожвателка (ФОТО)

Igor

СИГУРНО БОЛИ: Лејди Гага повторно шокира со изгледот (ФОТО)

Igor

Вистински културен спектакл низ Скопје – ТАМАРА ТОДЕВСКА блескаше во „Звуците на Чаршијата“ (ФОТО)

Igor

Коментарот на ЛЕПА БРЕНА под сликата на синот стана вистински интернет-хит (ФОТО)

Igor

Изгледот на Бер Грилс ги зачуди гледачите: Изгледа како порно актер од 70-те (ФОТО)

Igor

Вкупниот буџет за Евровизија 2019: 28,5 милиони евра – Радиодифузерот земал заем од Владата

Igor