12.8 C
Скопје
21:45 - 23 април, 2024

Ознака : жената

СветСлајдерСцена

ФОТО: Том Круз 14 години по разводот со Кејти Холмс конечно повторно заљубен? Еве која е жената која успеа да го освои!

Еспресо
Странските медиуми пренесуваат дека Том Круз е во врска со 20 години помладата актерка Хајли Атвел, со која глуми во најновото продолжение на „Невозможна мисија“...
Секојдневие

Три клучни промени за жената која посакува успех

Еспресо
1. Престанете да се извинувате Доколку сте погрешиле, извинете се, но доколку тоа го правите постојано и без причина така ја губите својата моќ. Луѓето...
Лајфстајл

Пет причини поради кои жената се одлучува на неверство!

Igor
Кога една жена ќе го изневери својот партнер, тоа не е одлука која ја донела во моментот. Многу често постојат проблеми во врската кои ја...
ЛајфстајлСцена

Тело од половина милион долари: Жената Барби објави голи фотки (ФОТО)

Igor
Нанет Хамонд, попозната како жената Барби, по повод својот 46 роденден објави фотографија која предизвика бура од коментари. Таа, имено, за роденденот се одлучи да...
Лајфстајл

За позата 69 знаат сите, но дали сте ја пробале позата 70?

Igor
Речиси сите ја пробале познатата поза 69, но во последно време се повеќе парови ја практикуваат позата 70. Името не го добила бидејќи наликува на...
Лајфстајл

Знаеме дека сигурно сте слушнале за Г точката, но дали сте слушнале за П точката?

Igor
Кога мажот ја стимулира Г точката кај жената, таа побрзо и полесно доживува интензивни оргазми, а таква точка кај мажите е П точката која е...
Лајфстајл

НАПРАВЕТЕ И ГО ОВА НА ЖЕНАТА И ЌЕ БИДЕТЕ НЕЈЗИН КРАЛ: Само една работа ве дели од МАЈСТОР ВО КРЕВЕТОТ!

Igor
Кога станува збор за сексот, за да ја задоволите жената, на ум треба да имате една работа. Ако сте како повеќето жени, тогаш за уживање...
Лајфстајл

ОВИЕ 8 ЗНАЦИ ПОКАЖУВААТ ДЕКА НА ЖЕНАТА ОЧАЈНО И ТРЕБА СЕКС: Не е шега, ова се сериозни здравствени проблеми!

Igor
Кога жената постојано е нервозна, обично на шега се вели дека и недостасува секс. Меѓутоа, постојат низа факти кои јасно можат да ви покажат дека...
Лајфстајл

Мал детаљ од сексот е јасен знак дека жената ве изневерува

Igor
Експертите тврдат дека овој детаљ е уверлив доказ за неверството на жената. Иако можеби мажите се оние кои повеќе изневеруваат, тоа не значи дека и...
Лајфстајл

500 жени открија топ 3 секс пози кои ги доведуваат до оргазам

Igor
Резултатите би можеле пријатно да ве изненадат. Нема потреба да ја научите Кама Сутра напамет за да ја доведете жената до оргазам. Всушност, воопшто не...