25.8 C
Скопје
13:26 - 14 април, 2024

Ознака : креветот

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Секој маж посакува оваа глетка да го разбуди: Голата Емили со волјчак во креветот (ФОТО)

Еспресо
Според многумина една од најубавите и најзгодни манекенки, Емили Ратајковски (28), позираше целосно гола во креветот и повторно го воодушеви Инстаграм. Иако во креветот јасно...
Лајфстајл

Проблеми во креветот кои се јавуваат буквално во секоја љубовна врска

Igor
Сите парови се соочуваат со одредени проблеми во спалната кои не сакаат да ги признаат. Честопати одлучуваат да се однесуваат како овие проблеми да не...
Лајфстајл

НАПРАВЕТЕ И ГО ОВА НА ЖЕНАТА И ЌЕ БИДЕТЕ НЕЈЗИН КРАЛ: Само една работа ве дели од МАЈСТОР ВО КРЕВЕТОТ!

Igor
Кога станува збор за сексот, за да ја задоволите жената, на ум треба да имате една работа. Ако сте како повеќето жени, тогаш за уживање...
Лајфстајл

4 многу едноставни работи кои мажите ги посакуваат во креветот

Igor
Доколку сакате да го импресионирате, не ви е потребна романтична атмосфера, сензуална музика, ниту преголем труд. Мажите ги сакаат следните четири работи во креветот: Ентузијазам...