33.8 C
Скопје
19:04 - 22 јули, 2024

Ознака : 69

Лајфстајл

За позата 69 знаат сите, но дали сте ја пробале позата 70?

Igor
Речиси сите ја пробале познатата поза 69, но во последно време се повеќе парови ја практикуваат позата 70. Името не го добила бидејќи наликува на...
Лајфстајл

Заборавете на 69! Позата 77 е новиот хит кој ветува огромно задоволство

Igor
Оваа поза е совршена за „мрзелив“ утрински секс, бидејќи не е потребно изведување на некоја особена телесна акробација. Нејзината предност е во тоа што со...