Ознака : утрински

Сцена Хороскоп

3 хороскопски знаци кои обожаваат утрински секс! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor
Кој секс повеќе го сакате, утрински или ноќниот, или можеби преферирате секс преку ден. Доколку спаѓате во еден од овие хороскопски знаци тогаш на вас...
Лајфстајл

Сексот наутро ќе ве разбуди подобро од кафето

Igor
Истражувачите од Mattress Advisor спроведоа анкета во која учествуваа 1.000 испитаници кои живеат заедно со партнерот, во врска со нивните сексуални навики. 53 проценти од...
Лајфстајл

Заборавете на 69! Позата 77 е новиот хит кој ветува огромно задоволство

Igor
Оваа поза е совршена за „мрзелив“ утрински секс, бидејќи не е потребно изведување на некоја особена телесна акробација. Нејзината предност е во тоа што со...
Здравје

Еликсир од лимон и куркума кој ќе го препороди вашето тело

Igor
Во вашиот утрински напиток додавањето на куркума е евтино, пријатно, а и ќе го препороди вашето тело… Во индиската кујна куркумата е речиси главна состојка,...