Tag : експресо

Лајфстајл Сцена

Дара Бубамара провокативно за 1 Мај (ФОТО)

Igor
Српската пејачка Дара Бубамара по повод 1 мај денот на трудот на својот Инстаграм профил објави фотографии на која во провокативно издание им го честита...
Лајфстајл Сцена

Емили Ратајковски го покажа новиот тен во секси гаќички (ФОТО)

Igor
Атрактнивната Емили Ратајковски објави  фотка во најминијатурните гаќички и предизвика хаос на социјалните мрежи. Секако, не е нишно чудно и невообичаено што Емили повторно се...
Здравје

Еликсир од лимон и куркума кој ќе го препороди вашето тело

Igor
Во вашиот утрински напиток додавањето на куркума е евтино, пријатно, а и ќе го препороди вашето тело… Во индиската кујна куркумата е речиси главна состојка,...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian