Tag : препороди

Здравје

Еликсир од лимон и куркума кој ќе го препороди вашето тело

Igor
Во вашиот утрински напиток додавањето на куркума е евтино, пријатно, а и ќе го препороди вашето тело… Во индиската кујна куркумата е речиси главна состојка,...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian