Дара Бубамара провокативно за 1 Мај (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара по повод 1 мај денот на трудот на својот Инстаграм профил објави фотографии на која во провокативно издание им го честита празникот на сите.

Имено на фотографиите таа е облечена во работничко одело и држи алат со што алудира на работничките права на луѓето, погледнете.

 

Слични објави

Исидора Бјелица, бунтовничка со причина: Да умрев на време, немаше да дознаам за многу предавства

Еспресо

Хрватската тенисерка го запали Инстаграм: Има повеќе секси фотки отколку победи во кариерата (ФОТО)

Igor

Здраво и вкусно: За што се добри какаото, циметот и каранфилчето?

Еспресо

Најдобрите и најпозитивните особини на секој хороскопски знак – Погледнете кои се вашите!

Igor

Шминка за очи инспирирана од зајдисонцето

Igor

Ќерката на Том Круз и Кејти Холмс порасна: Сури Круз наполни 14 години

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет + 3 =

Слични објави

Мистериозна пештера во близина на Атина: Звуците за кои нема објаснување ги полудуваат посетителите (ФОТО)

Еспресо

Познатата пејачка покажа премногу: Дали се ова најпровокативните фотографии на Елена Велевска?

Цеца првпат Велигден не го слави со Вељко и со Анастасија: Се надевам дека ќе го победиме вирусот и дека наскоро сè ќе се врати во нормала

Еспресо

За вас пронајдовме неколку волшебни пролетни фотографии: Погледнете ги!

Еспресо

Пејачката Татијана Стефановска позира во розево палто, а под палтото нема облека! (ФОТО)

Васко Спасоски

Божествената ШАРЛИЗ ТЕРОН открива како треба да изгледа нејзиниот ИДЕАЛЕН МАЖ

Igor