12.8 C
Скопје
04:25 - 28 септември, 2023

Емили Ратајковски го покажа новиот тен во секси гаќички (ФОТО)

Атрактнивната Емили Ратајковски објави  фотка во најминијатурните гаќички и предизвика хаос на социјалните мрежи.

Секако, не е нишно чудно и невообичаено што Емили повторно се соблече и го покажа своето убаво тело.

На оваа млада дама токму провокативните и разголени фотки и донесоа светска слава.

Фотката на која Емили е во црно минијатурно бикини за само 5 часа доби повеќе од еден милион лајкови и позитивни коментари.

Под „жешката“ фотка Емили кратко напиша: Конечно сум темна.

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....