11.8 C
Скопје
22:42 - 29 февруари, 2024

Ознака : барби

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ах, каква Барби: Хали Бери во секси Барби стил го прослави роденденот

Еспресо
Актерката Хали Бери го прослави својот роденден со забава на тема Барби. На 14 август, Хали Бери го прослави својот 57-ми роденден, а сега ги...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ќе се снима продолжение на „Барби“: „Продуцентите ја сакаат истата филмска екипа“

Еспресо
Успехот на филмот на Грета Гервиг „Барби“, кој собра повеќе од милијарда долари на глобалниот бокс офис, го инспирираше тимот да направи продолжение. Како што...
СветСлајдерСцена

(Фото) И Ким Кардашијан стана Барби: „Ако не се жртвувате за она што го сакате…“

Еспресо
Американската бизнисменка и реалити ТВ ѕвезда Ким Кардашијан го испроба имиџот во стилот на „барбикор“. Ѕвездата ги сподели фотографиите со претплатниците на нејзините социјални мрежи....
СветСлајдерСцена

Девојките ги прекинуваат врските по филмот „Барби“: „Бев будала“

jasmina.kantardzieva
Освен ако не живеете во пустина, веројатно сте целосно свесни дека Барбиеманија го зафати светот. Во режија на Грета Гервиг, со Марго Роби во улога...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Погребалните фирми нудат погреб со розов ковчег по успехот на „Барби“: Морбидни услуги со огромна побарувачка

Еспресо
Популарноста на филмот „Барби“ со Марго Роби и Рајан Гослинг во главните улоги стана толку масовна што ја зафати не само модната индустрија, туку дури...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ѕвездата на „Барби“ чести 14 пријатели во луксузно летувалиште: Марго Роби на одмор од 64.000 долари

Еспресо
Австралиската актерка Марго Роби конечно зеде заслужен одмор по неколкумесечна тешка промоција на нејзиниот најнов проект Барби. Славната личност отиде да се одмори во друштво...
СветСлајдерСцена

Марго Роби ја откри Барби диетата: Се слабее брзо, но нема да им се допадне на гурманите

Еспресо
Барби, легендарната синоока и русокоса кукла со „идеални“ размери, стана популарна низ Америка во 60-тите години на минатиот век, а нејзината популарност продолжува до ден-денес....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Барби по ликот на Лепа Брена: Се продава по цена од 250 евра, но може и на делови за 20 евра

Еспресо
„Додека целиот свет полудува по новиот филм „Барби“, ние од колекцијата избираме барбика направена во ликот на Лепа Брена. Овој производ со ликот на познатата...
СветСлајдерСцена

Маргот Роби за улогата во „Барби“ доби неверојатен хонорар и стана најплатената глумица во Холивуд

Еспресо
Маргот Роби и официјално е најплатената актерка во Холивуд благодарение на хонорарот за филмот „Барби“ во режија на Грета Гервиг, открива угледниот американски Variety. 32-годишната...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдер

(Фото) И Салма Хајек како Барби во бикини: „Уживам во големиот благослов на сонцето, водата и љубовта“

Еспресо
56-годишната мексиканско-американска актерка Салма Хајек го покажа најмодерниот костим за капење за август 2023 година. Фотографиите на ѕвездата од филмот „Фрида“ ги сподели на Инстаграм...