18.8 C
Скопје
21:21 - 5 октомври, 2022

Ознака : маргот роби

Свет Слајдер Сцена

Маргот Роби ги врати во мода ретро фустаните: Елегантна и едноставна, а сепак забележлива

Еспресо
Една од најубавите холивудски глумици, Маргот Роби неодамна беше фотографирана пред хотел во Њујорк, а вниманието на фотографите очигледно не и пречело, бидејќи цело време...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Маргот Роби официјално стана актерката со најмногу понудени улоги во Холивуд: Таа е најактивна на сцената во последните 5 години!

Еспресо
Актерката Маргот Роби во светот на Холивуд се проби со улогата на згодната Наоми од „The Wolf of Wall Street“ каде глуми со неповторливиот Леонардо...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Марот Роби поинаку ја поминува самоизолацијата: Актерката чита приказни на камера за децата кои се дома! (ВИДЕО)

Еспресо
Ѕвездата од филмот „Once Upon A Time In Hollywood“ Маргот Роби се наоѓа во самоизолација, како и поголемиот дел од нас. Нејзините колеги кои се...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Маргот Роби се пошегува за Мегзит, а Вилијам само нервозно се смееше (ВИДЕО)

Еспресо
Војводата и војвотката од Кембриџ нервозно се смееja на шегата на Маргот Роби за Мегзит за време на говорот кој го одржа на BAFTA наградите....
Сцена

Фантастичен стајлинг на Маргот Роби! Фармерки што им стојат на сите (ФОТО)

Igor
Фармерките во стилот на 70-те се апсолутен хит, а Маргот Роби успеа совршено да ги искомбинира. Фотографирана е во Њујорк каде што се наоѓа поради...