27.8 C
Скопје
15:33 - 6 јуни, 2023

Ознака : ретро фустани

Свет Слајдер Сцена

Маргот Роби ги врати во мода ретро фустаните: Елегантна и едноставна, а сепак забележлива

Еспресо
Една од најубавите холивудски глумици, Маргот Роби неодамна беше фотографирана пред хотел во Њујорк, а вниманието на фотографите очигледно не и пречело, бидејќи цело време...