26.8 C
Скопје
13:42 - 14 април, 2024

Ознака : ковчег

Ви ПрепорачувамеИнтимаЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(Видео) „Поминав седум дена жив закопан“, во ковчег под земја: Јутјубер спроведе морничав експеримент за да собере „лајкови“

Еспресо
Најпопуларниот јутјубер на денешницата Џејмс Стивен Доналдсон, познат како Mr Beast (господин Ѕвер), направи морничав експеримент поминувајќи седум дена закопан во гроб, секако под земја....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Погребалните фирми нудат погреб со розов ковчег по успехот на „Барби“: Морбидни услуги со огромна побарувачка

Еспресо
Популарноста на филмот „Барби“ со Марго Роби и Рајан Гослинг во главните улоги стана толку масовна што ја зафати не само модната индустрија, туку дури...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

(ВИДЕО) Полуголи манекенки рекламираат ковчези, луѓето во шок: Се изгубија сите граници

Еспресо
Едно погребално претпријатие од Русија најмило разголени манекенки да танцуваат околу ковчезите за да ги промовираат нивните услуги, а огласот предизвика шок и негодување на...