10.8 C
Скопје
19:28 - 20 април, 2024

Ознака : закопан

Ви ПрепорачувамеИнтимаЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(Видео) „Поминав седум дена жив закопан“, во ковчег под земја: Јутјубер спроведе морничав експеримент за да собере „лајкови“

Еспресо
Најпопуларниот јутјубер на денешницата Џејмс Стивен Доналдсон, познат како Mr Beast (господин Ѕвер), направи морничав експеримент поминувајќи седум дена закопан во гроб, секако под земја....