22.8 C
Скопје
17:07 - 30 мај, 2024

Ознака : сигурно

АстроСлајдерХороскоп

Интересни факти за секој хороскопски знак – Досега сигурно не сте ги знаеле!

Еспресо
Иако сите мислиме дека знаеме баш сè за карактеристиките на хороскопските знаци, на некои постапки сигурно не можеме да сметаме, ниту пак можеме да ги...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Коронавирусот „ја избрка“ кралицата Елизабета од дворецот

Еспресо
Пандемијата на коронавирусот се повеќе се шири низ територијата на цела Европа, а ниту Велика Британија не остана поштедена. Познато е дека вирусот е најопасен...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хари и Меган блеснаа во црвено – Парот полека но сигурно се збогува од кралските должности (ФОТО)

Еспресо
Принцот Хари ја одработи својата последна задача како генерал на кралската морнарица, па на службениот прием во Ројал Алберт Хол во Лондон дојде со сопругата...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Цеца доби подарок од зетот вреден 150 евра: Сигурно нема да погодите за што станува збор (ФОТО)

Еспресо
Цеца Ражњатовиќ се пофали дека доби подарок од зетот, а станува збор за патики чија цена се движи околу 150 евра. Цеца јавно и гордо...
Секојдневие

ОВА СИГУРНО НЕ СТЕ ГО ЗНАЕЛЕ: Постои само една земја во светот каде Божиќ не се слави ниту на 25-ти декември ниту на 7-ми јануари

Еспресо
Станува збор за Ерменија каде што Божиќ го празнуваат на 6-ти јануари. Останатите земји во светот Божиќ го прославуваат на 25 декември или на 7...
Uncategorized

Сања Кужет – Досега сигурно не сте ја виделе во вакво издание (ФОТО)

Слободен печат
Сања Кужет веќе со години наназад важи за една од најзгодните водителки во Србија. Сања одлучи на кратко да го промени својот имиџ и да...
СценаХороскоп

Доколку сте еден од овие хороскопски знаци тогаш сигурно имате многу пријатели

Igor
Некои луѓе не сакаат да имаат широк круг на пријатели и повеќе од доволно им е да ги имаат до себе најблиските луѓе од доверба....
Лајфстајл

Знаеме дека сигурно сте слушнале за Г точката, но дали сте слушнале за П точката?

Igor
Кога мажот ја стимулира Г точката кај жената, таа побрзо и полесно доживува интензивни оргазми, а таква точка кај мажите е П точката која е...
Сцена

Дали сте доволно храбри за овој тренд? Мажите сигурно ќе бидат воодушевени (ФОТО)

Igor
Се поблиску сме до топлото време и омилените летни активности, па вистински момент е за обновување на гардеровбата и нормално – нов костим за капење,...