9.8 C
Скопје
02:20 - 15 април, 2024

Ознака : блеснаа

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хари и Меган блеснаа во црвено – Парот полека но сигурно се збогува од кралските должности (ФОТО)

Еспресо
Принцот Хари ја одработи својата последна задача како генерал на кралската морнарица, па на службениот прием во Ројал Алберт Хол во Лондон дојде со сопругата...