Дали сте доволно храбри за овој тренд? Мажите сигурно ќе бидат воодушевени (ФОТО)

Се поблиску сме до топлото време и омилените летни активности, па вистински момент е за обновување на гардеровбата и нормално – нов костим за капење, а што во моментов е во тренд?

Се потрудивме да дознаеме што е хит понуда за оваа сезона.

Не сме сигурни дека токму сите дами ќе имаат храброст да се впуштат во авантурата наречена „underboob“, кој, наместо да го открива деколтето, всушност ги открива градите од нивната долна страна.

Модните блогерки и инфлуенсерки за себе веќе набавија по неколку вакви парчиња, што покажува дека овој тренд во брзо време ќе стане масовен.

Дали сте подготвени волку да се покажете?

Едно е сигурно – мажите ќе бидат воодушевени!

Слични објави

Ремек-дело: Голите гради на Алесандра Амбросио под млаз вода го срушија Инстаграмот! (ФОТО)

Познатата пејачка Сека Алексиќ им се налути на колегите: Не е секоја ситуација за исмејување!

Васко Спасоски

Ќерката на Шабан Шаулиќ откри кои реченици ги изговарала мајка и Гоца кога дознала за трагедијата (ВИДЕО)

Igor

ФОТО: Идентични пижами и џиновска елка – Селин Дион за празникот конечно ги покажа трите сина

Еспресо

Ова никој не го очекуваше: Марија Шерифовиќ го грабна за врат и го бакна во уста (ВИДЕО)

Igor

СЕВЕРИНА ја запали Струмица: „Благодарам Македонија!“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири × 4 =

Слични објави

Кортни Кардашијан го напушти реалното шоу по 13 години: Потребна ми е приватност

Еспресо

Врескале на цел глас и кршеле чаши: Луна Џогани и Марко Миљковиќ се расправале среде дискотека (ФОТО)

Igor

Љубовната приказна на Бајага: Сопругата ја ЗАПОЗНАЛ ВО АВТОБУС, а првиот состанок и денес го памти!

Igor

Хајди Клум со огромни уши на глава го честиташе Велигден од карантин! (ФОТО)

Еспресо

Наследничката на империјата Ламборџини го посрамоти семејството (ФОТО)

Igor

Едита: Немам ништо против секс за една вечер, на секој може да му се случи! (ФОТО)

Васко Спасоски