20.8 C
Скопје
21:52 - 19 мај, 2024

Ознака : топ

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо
Иако целиот свет неодамна зборуваше за промената која ја направи Адел, Џесика Симпсон исто така постигна неверојатни резултати откако по бременоста успеа да ја врати...
Секојдневие

Топ 5 стајлинзи: Модна инспирација за сите генерации! (ФОТО)

Еспресо
Доколку не сте доволно инспирирани, ние ви претставуваме 5 најинтересни стајлинзи за овој период. Во нив ќе изгледате беспрекорно стилизирани. Одлично им стојат на сите...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Лидија Вукиќевиќ го покажа змиското тело на Занзибар (ФОТО)

Еспресо
Лидија Вукичевиќ редовно споделува слики од оваа егзотична дестинација… Српската актерка веќе некое време ужива на прекрасните плажи на оваа дестинација, а сликите во костим...
Секојдневие

Топ 5 фризури кои ќе доминираат во 2020 – Толку женствени и елегантни! (ФОТО)

Еспресо
Експертите за коса велат дека оваа година, кога станува збор за украсите, важи правилото – колку повеќе толку подобро… Погледнете кои 5 фризури ќе бидат...
ЛајфстајлСцена

Како Северина се подготвува за турнејата? (ФОТО)

Igor
Пејачката Северина Којиќ (47) интензивно работи на подготовките за својата голема турнеја, а дел од атмосферата го објави на својот Инстаграм профил. Некои се зачудија...
Секојдневие

Топ 3 фризури кои ќе ги носиме оваа есен (ФОТО)

Igor
Промената на годишното време во нас често предизвикува потреба за „нов почеток“. Тоа се периоди кога, обично, започнуваме со чистење на нередот и воведување на...
Секојдневие

Патики кои ќе доминираат оваа есен: 2 ТОП МОДЕЛИ (ФОТО)

Igor
Продавниците веќе ги намалија цените на сандалите и чевлите, а во излозите се истакнати најубавите и нови есенски модели. Светскиот тренд налага дека оваа есен...
Секојдневие

Ирина Шајк ќе ви покаже како се носи кроп топ (ФОТО)

Igor
Кога Ирина Шајк носи нешто на себе тоа секогаш делува перфектно… Погледнете всушност како треба да изгледа кроп топ на едно тело, нејзиното тело е...
Лајфстајл

500 жени открија топ 3 секс пози кои ги доведуваат до оргазам

Igor
Резултатите би можеле пријатно да ве изненадат. Нема потреба да ја научите Кама Сутра напамет за да ја доведете жената до оргазам. Всушност, воопшто не...
Здрави навики

Топ 10 вежби за совршен задник (ВИДЕО)

Igor
Убаво обликуваниот задник и нозете се најчестите делови од телото кои жените сакаат да ги „дотераат“… Доколку сакате ова лето да импресионирате со својата убава...