23.8 C
Скопје
12:45 - 10 август, 2022

Ознака : занзибар

Ви препорачуваме на СП Еспресо Локумче Слајдер Сцена

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Глумицата Лидија Вукиќевиќ на 59 години е млазен авион!

Еспресо
Српската глумица Лидија Вукиќевиќ (59) моментно престојува во Занзибар и ужива во топлото време, а своите бројни фанови на социјалните мрежи ги почести со „тазе“...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Додека цел свет мака мачи со короната, Дара Бубамара објави жешки фотки од Занзибар! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Дара Бубамара (44) моментално ужива во Занзибар, а со неа е и едно момче, претприемачот Тони, за кој се шпекулира дека има околу...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Откриена вистината за новото 21-годишно момче на Дара Бубамара: Шетаат со парите на татко му! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пред неколку дена, пејачката Дара Бубамара замина на одмор во Занзибар, со своето 21-годишно момче Тони, и како што е напишано во српските медиуми, сето...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Лидија Вукиќевиќ го покажа змиското тело на Занзибар (ФОТО)

Еспресо
Лидија Вукичевиќ редовно споделува слики од оваа егзотична дестинација… Српската актерка веќе некое време ужива на прекрасните плажи на оваа дестинација, а сликите во костим...