14.8 C
Скопје
10:34 - 2 јуни, 2023

Ознака : ведрана

Ви Препорачуваме Еспресо Интервју Наши Фаци Слајдер Сцена

(Фото) Љубовната приказна на Ведрана Ѓорѓевиќ: Со Андрија веќе како да сме во брак, иако не ме запроси на Бали

Милица Џаровска
Водителката Ведрана Ѓорѓевиќ неодамна се врати од одмор на Бали со својот сакан. На романтично место, таа го прославила својот 35. роденден со Андрија Антиќ,...
Uncategorized

„Северина е силувана во име на Хрватска!“ Молк во студиотo по говорот на Ведрана Рудан (ВИДЕО)

Слободен печат
Контроверзната хрватска писателка Ведрана Рудан (70) е жена која е позната како говорник без влакна на јазикот, па така таа гостувајќи во една емисија застана...