19.8 C
Скопје
15:39 - 20 април, 2024

Ознака : ведрана

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоСлајдерСцена

(Фото) Ведрана Ѓорѓевиќ се вери, романтика во Занзибар: Прстен на зајдисонце

еспресо
Убавата водителка Ведрана Ѓорѓевиќ се вери со нејзиниот партнер Андрија Антиќ, попознат како Ендру Мелер. Веридбата се случила во романтичниот Занзибар. Инаку Андрија е продуцент...
Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Љубовната приказна на Ведрана Ѓорѓевиќ: Со Андрија веќе како да сме во брак, иако не ме запроси на Бали

Милица Џаровска
Водителката Ведрана Ѓорѓевиќ неодамна се врати од одмор на Бали со својот сакан. На романтично место, таа го прославила својот 35. роденден со Андрија Антиќ,...
Uncategorized

„Северина е силувана во име на Хрватска!“ Молк во студиотo по говорот на Ведрана Рудан (ВИДЕО)

Слободен печат
Контроверзната хрватска писателка Ведрана Рудан (70) е жена која е позната како говорник без влакна на јазикот, па така таа гостувајќи во една емисија застана...