22.8 C
Скопје
17:07 - 30 мај, 2024

Ознака : силувања

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Дафи (35) откри дека била заробена со денови и дека била дрогирана и силувана. Пејачката е сега на сигурно и се опоравува, а...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Лејди Гага „се отвори“ пред Опра: На 19 години бев силувана повеќе пати, докторите ме одржуваат во живот (ВИДЕО)

Еспресо
Лејди Гага „се отвори“ пред Опра Винфри и 15.000 луѓе и откри како повеќе пати била силувана на 19 години, поради што страда од посттрауматско...
Uncategorized

„Северина е силувана во име на Хрватска!“ Молк во студиотo по говорот на Ведрана Рудан (ВИДЕО)

Слободен печат
Контроверзната хрватска писателка Ведрана Рудан (70) е жена која е позната како говорник без влакна на јазикот, па така таа гостувајќи во една емисија застана...
ЛајфстајлСцена

Ова е човекот кој ја силуваше Деми Мур: По злосторството ја прашал: „Какво е чуството кога мајка ти ќе те продаде за 500 долари?“ (ФОТО)

Igor
Актерката Деми Мур (52) пред неколку недели го шокираше светот со признанието во нејзината книга „Inside out“, дека на 15 години е силувана и дека...