22.8 C
Скопје
08:22 - 24 јуни, 2024

Ознака : киднапирана

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Дафи (35) откри дека била заробена со денови и дека била дрогирана и силувана. Пејачката е сега на сигурно и се опоравува, а...