18.8 C
Скопје
22:46 - 19 мај, 2024

Ознака : лидија вукиќевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лидија Вукиќевиќ „пали и жари“ на црногорско приморје: Едвај ги „скроти“ градите во костимот

Еспресо
Атрактивната српска актерка за својот изглед доби само пофални зборови, а комплименти и испраќаат и мажи и жени. Лидија Вукиќевиќ (61) продолжува да „пали и...
БалканЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Еве како изгледа сестрата на заносната Лидија Вукиќевиќ: Толку слични, а толку различни…

Еспресо
Актерката Лидија Вукиќевиќ често истакнува дека покрај синовите Андреј и Давид најголема поддршка во животот ѝ е сестрата Марина. Неколку пати на социјалната мрежа Инстаграм...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Неверојатно изгледа на 60 години: Лидија Вукиќевиќ ја откри својата бујна фигура во елегантен црн корсет и ги собра сите – воздишки!

Еспресо
Српската актерка Лидија Вукиќевиќ долго време плени со својот уникатен изглед, а во последно време се почесто ја покажува својата провокативна страна. Овојпат Лидија позираше...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСцена

(ФОТО) Синот на Лидија Вукиќевиќ за прв пат ја покажа својата девојка: Вистинска убавица со стил

М.Р.
Андреј Мркела ужива во љубовта, а сега ја покажа и својата избраничка. Синот на актерката Лидија Вукиќевиќ и фудбалерот Митар Мркела, спортски менаџер, реши да...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) ИЗВАЈАНО ТЕЛО на прагот на СЕДМАТА ДЕЦЕНИЈА: Актерката од „Жикина династија“, Лидија Вукиќевиќ ужива во Македонија

М.Р.
Атрактивната актерка Лидија Вукиќевиќ која публиката ја помни по улогата во „Жикина династија“, ова лето ќе наполни 60 години, а на социјалните мрежи секојдневно добива...
БалканВи препорачуваме на СПЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Лидија Вукиќевиќ со неверојатна трансформација – порцеланска кукла!

Еспресо
Актерката Лидија Вукиќевиќ на својот инстаграм-профил постојано објавува фотографии на кои изгледа совршено, секогаш е нашминкана и на истите можеме да видиме колку е затегнато...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Глумицата Лидија Вукиќевиќ на 59 години е млазен авион!

Еспресо
Српската глумица Лидија Вукиќевиќ (59) моментно престојува во Занзибар и ужива во топлото време, а своите бројни фанови на социјалните мрежи ги почести со „тазе“...