36.8 C
Скопје
16:57 - 18 јуни, 2024

Ознака : доминираат

Секојдневие

Овие 5 дезени ќе доминираат ова лето, а ниту еден од нив не е со цветови: Дами бидете совршени во секоја прилика! (ФОТО)

Еспресо
Освен цветниот дезен кој неколку години по ред е избор број еден за летниот период, постојат уште мноштво дезени кои се синоним за летните месеци...
Секојдневие

Топ 5 фризури кои ќе доминираат во 2020 – Толку женствени и елегантни! (ФОТО)

Еспресо
Експертите за коса велат дека оваа година, кога станува збор за украсите, важи правилото – колку повеќе толку подобро… Погледнете кои 5 фризури ќе бидат...
Uncategorized

Шеширот како добар одраз на стилот: Овие 3 модели ќе доминираат оваа сезона!

Слободен печат
Најпопуларниот аксесоар оваа есен и зима е дефинитивно шеширот... Доколку сакате шешири, ќе ве израдува веста дека во модата се вратија на голема врата. Оваа година...
Секојдневие

Патики кои ќе доминираат оваа есен: 2 ТОП МОДЕЛИ (ФОТО)

Igor
Продавниците веќе ги намалија цените на сандалите и чевлите, а во излозите се истакнати најубавите и нови есенски модели. Светскиот тренд налага дека оваа есен...