20.8 C
Скопје
16:59 - 28 мај, 2024

Ознака : лили роуз

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Џони Деп е лезбијка: Лили-Роуз јавно се бакнува со партнерката раперка и се гордее на нивната врска

Еспресо
Најстарата ќерка на Џони Деп е видена како јавно се бакнува со раперката 070 Шејк, а подоцна на Инстаграм девојките ја потврдија нивната врска. Лили-Роуз...
СветСлајдерСцена

Фановите ја прозваа ќерката на Џони Деп: „Повеќе ги објавуваш градите, отколку што објавуваш за татко ти“

Еспресо
Обожавателите на Џони Деп ја нападнаа ќерката на Џони Деп, 22-годишната актерка Лили-Роуз Деп, бидејќи не му давала поддршка за време на судскиот спор со...