17.8 C
Скопје
05:32 - 30 јуни, 2022

Фановите ја прозваа ќерката на Џони Деп: „Повеќе ги објавуваш градите, отколку што објавуваш за татко ти“

Обожавателите на Џони Деп ја нападнаа ќерката на Џони Деп, 22-годишната актерка Лили-Роуз Деп, бидејќи не му давала поддршка за време на судскиот спор со Амбер Херд, пишува порталот Unilad.

– Те молам поддржи го татко ти. Без оглед на односот со него, знаеш дека Амбер не е жртва – е еден од коментарите.

Корисникот на Твитер @thisisnotahmad ги собрал сите коментари на едно место.

„Ова е едноставно лудило“, напишал тој покрај фотографијата.

„Не сум видел ниту една фотографија од тебе со татко ти. Зошто?“, „Повеќе ги објавуваш цицките отколку што објавуваш за татко ти, колку е патетично“, „Како не кажа ништо за случајот на татко ти?“, „Зошто никогаш не објавуваш ништо за татко ти?“, се некои од коментарите.

Наскоро се појавија теории на заговор, кои тврдат дека зад овие напади стојат обожавателите на Амбер кои глумат обожаватели на Џони Деп.

-Во мојата глава нема сомнеж дека сето ова е обид на психотичните фанови на Амбер Херд, кои се преправаат дека се обожаватели на Џони Деп, да ги оцрнат обожавателите на Деп со малтретирање на неговата ќерка Лили Роуз. Ова е невозможно да се измисли – коментирал твитерџијата кој ги собрал сите „скриншотови“.

Слични објави

Ева Лонгорија за абортусот во САД: „Ние жените нема да молчиме; требаше Обама да именува нови судии, а не Трамп“

Еспресо

„По разделбата со Џони Деп ги собирав деловите од својот живот, не се грижев за себе“, Винона Рајдер отворено за своите мрачни периоди од животот

Еспресо

Сузана Манчиќ прозборе за голите фотографии: Заработив повеќе од кој било во историјата на Плејбој

Еспресо

Од Летиција од Шпанија до Брижит Макрон, Џил Бајден и Елизабета Ѓоргиевска: Најдобрите модни изгледи на гала вечерта на самитот на НАТО

Еспресо

Портпаролот на Џони Деп: „Нема враќање во Пиратите од Карибите“, фановите се разочарани

Еспресо

Шведска Ангела Меркел со енергија на булдожер: Која е Магдалена Андерсон, премиерка на Шведска 

Ј.К.Д
Се вчитува....