14.8 C
Скопје
08:32 - 15 април, 2024

Ознака : енигма

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО+ВИДЕО) ВСЕЛЕНСКА ЦЕНА ЗА ВСЕЛЕНСКИ ДИЈАМАНТ: Црниот дијамант „Енигма“ продаден за неверојатна сума!

Еспресо
Со последна понуда од 3,8 милиони долари, анонимен купувач штотуку стана нов сопственик на црниот дијамант од 555,55 карати познат како Енигма. Продажбата на овој...