Зошто вчера сите гледаа во Емили Ратајковски? (ФОТО)

Провокативната Емили и овој пат уживаше во максималното внимание на присутните.

Емили Ратајковски (28) е американска актерка и модел која вчера се појави на доделувањето на Тони наградите во црн фустан со предлабоко деколте.

Во морето од шарени и бујни фустани, Емили се издвои облекувајќи црн долг фустан кој многу откриваше.

profimedia

На рацете носеше низа сребрени нараквици, а нејзината коса беше скратена и обликувана во модерната боб фризура. Драматичната шминка со изразени очи и го даде „вамп“ изгледот на оваа актерка.

Фустанот од колекцијата на Мајкл Крос, направен со секси празнини околу половината е наменет само за дами со изразено складно тело.

Само некој како неа може на волку добар начин да го изнесе овој неверојатен фустан.

profimedia

 

Слични објави

Ќерката на Дејвид Боуви има 19 години, а Иман не сака таа да се експонира во јавноста

Еспресо

Ова е вистинското име на српскиот „крал на белградското подземје“: Кристијан Голубовиќ продолжува да ги забавува гледачите!

Васко Спасоски

Познатиот пејач Владо Георгиев со чудна изјава: Никогаш нема да ја оженам мајката на моите деца! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дел од необјавено интервју со Шабан Шаулиќ: Многу брзо ми помина животот, тој „горе“ одлучува колку и кога! (ФОТО)

Васко Спасоски

Софија Вергара со провокативна фотографија од минатото: За неа времето е застанато! (ФОТО)

Еспресо

Се породи поранешната сопруга на Чејнинг Тејтум! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

два × 3 =

Слични објави

Ќерката на Анџелина Џоли го прослави роденденот во СОБА ЗА БЕГСТВО

Igor

Лепа Брена повеќе не е русокоса: Фолк ѕвездата го промени имиџот, погледнете како изгледа сега! (ФОТО)

Еспресо

Северина се откажала од презимето на сопругот: Ова е една од причините! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова е новиот Дарко Лазиќ – Пејачот се „преполовил“, направил операција на желудникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Еспресо

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian