17.8 C
Скопје
02:12 - 26 мај, 2024

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ЈА ПОТСРТИЖА КОСАТА: Сега има боб фризура со средна должина во трендовски стил

јелена карлеуша

Српската пејачка Јелена Карлеуша е постојано активна на социјалните мрежи. Човек да не може ни да ја следи во колку само фотосесии е вклучена и што се подджрува и рекламира, се разбира, најмногу себеси. 

Речиси секој нов ден – нов пост осамнува на нејзиниот Инстаграм профил.

Најтазе е тоа дека ја потстрижала русо (обоената) коса во трендовска боб фризура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Шишките и оние другите „шишки“ се во преден план.

За комплетирање на вамп изгледот тука се црните очила за сонце и кожените црни ракавици.

Малку се остава на фантазијата. Важно е, нели, да се „тренда“.

Ако новата перика на Јелена ви послужи за инспирација како да си ја стокмите фризурата за пролетната сезона – супер, ако не, почекајте до утре – фолкерката ќе ви сугерира сигурно нови идеи.

Слични објави

Јелена Карлеуша „за коси“ ја фати Северина: „Не ме интересира ништо поврзано со Душко“

еспресо

Се огласи отуѓениот сопруг на Јелена Карлеуша: Еве зошто Душко ѝ се јавил на Северина

еспресо

Соседите откриваат какво е семејството на Јована Јеремиќ: „Малку се чудни…“

еспресо

Сè што се знае за ракот на Кејт Мидлтон: Нема да се врати до крајот на годината

еспресо

(Фото) Торта во облик на срце и розово мече: Анастасија Ражнатовиќ слави роденден во Шпанија

Еспресо

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо
Се вчитува....