19.8 C
Скопје
02:44 - 18 јуни, 2024

Ознака : доделувањето

Секојдневие

Лизо на доделувањето на наградите се појави во „омот од чоколадо“, а сите ги коментираа нејзините нокти (ФОТО)

Анита Митровска
Пејачката Лизо (31) на доделувањето на „Брит“ наградите се појави во фустан кој наликува на целофан од „Hershey’s” чоколадото, а на многумина им потекоа лиги...
Секојдневие

Славните дами воодушевија: Најубавите аутфити од доделувањето на MAC наградите (ФОТО)

Еспресо
Второто по ред доделување на MAC наградите беше одржано вчера во Штарк Арена во Белград. Освен за наградите кои одделни изведувачи ги добија, многу се...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Неочекуваниот говор на бремената актерка за абортусот беше најмоќниот момент на доделувањето на Златниот глобус (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Актерката Мишел Вилијамс (39), која е во блажена состојба, ја подигна јавноста на нозе со својот говор на доделувањето на Златниот глобус кое се одржа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Луѓето со неверување гледаа во Бред Пит на доделувањето на Златниот глобус: Дали е можно да изгледа вака? (ФОТО)

Еспресо
Бред Пит, 56-годишниот холивудски актер предизвика воодушевување и чудење со својата појава која, како што забележуваат фановите, не е ништо поразлична од онаа во 1991...