16.8 C
Скопје
23:51 - 19 мај, 2024

Ознака : лизо

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Лизо доживеа нов неуспех: „Кариерата ѝ е брод што тоне“, елиминирана и од листата учесници на Супер Боул

Еспресо
Кариерата и репутацијата на Лизо веќе се споредуваат со брод што тоне. Тимот на пејачката прави се за да ја спаси, но засега работите само...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Нови обвинувања против Лизо: Фановите се откажуваат од ѕвездата

Еспресо
Пристигнуваат нови обвинувања против музичката ѕвезда Лизо од нејзини поранешни соработнички кои се однесуваат на „сексуализирана работна средина“ и неисплата на плати на вработените. Американската...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Лизо под обвинение за сексуално и психичко вознемирување на танчерките: „Фрлаше експлозивни материјали, навредуваше, нè злоставуваше…“

Еспресо
Американската пејачка Лизо и нејзината продукциска куќа се тужени од три поранешни танчерки – Аријана Дејвис, Кристал Вилијамс и Ноел Родригез за сексуално вознемирување и...
Секојдневие

Лизо на доделувањето на наградите се појави во „омот од чоколадо“, а сите ги коментираа нејзините нокти (ФОТО)

Анита Митровска
Пејачката Лизо (31) на доделувањето на „Брит“ наградите се појави во фустан кој наликува на целофан од „Hershey’s” чоколадото, а на многумина им потекоа лиги...
Сцена

Модни „победници“: Познатите ѕвезди веќе не знаат што да направат за да привлечат внимание (ГАЛЕРИЈА)

Igor
Од најмалата ташна на светот на Валентино, преку Версаче пењоар и неисфенирана коса, до креации кои наликуваат на тоалети за матурска забава и костими од...
Сцена

Ова мора да го видите: Лизо го однесе трендот на МИНИЈАТУРНИ ТАШНИЧКИ на сосема ново ниво (ФОТО)

Igor
На синоќешното доделување на Американските музички награди пејачката Лизо се појави во фустан од брендот „Валентино“, но целото внимание го украде нејзината минијатурна бела ташничка...