Ознака : лизо

Секојдневие

Лизо на доделувањето на наградите се појави во „омот од чоколадо“, а сите ги коментираа нејзините нокти (ФОТО)

Анита Митровска
Пејачката Лизо (31) на доделувањето на „Брит“ наградите се појави во фустан кој наликува на целофан од „Hershey’s” чоколадото, а на многумина им потекоа лиги...
Сцена

Модни „победници“: Познатите ѕвезди веќе не знаат што да направат за да привлечат внимание (ГАЛЕРИЈА)

Igor
Од најмалата ташна на светот на Валентино, преку Версаче пењоар и неисфенирана коса, до креации кои наликуваат на тоалети за матурска забава и костими од...
Сцена

Ова мора да го видите: Лизо го однесе трендот на МИНИЈАТУРНИ ТАШНИЧКИ на сосема ново ниво (ФОТО)

Igor
На синоќешното доделување на Американските музички награди пејачката Лизо се појави во фустан од брендот „Валентино“, но целото внимание го украде нејзината минијатурна бела ташничка...