10.8 C
Скопје
19:29 - 20 април, 2024

Ознака : валентино

СветСлајдерСцена

Диор бара отштета од Валентино од 100 илјади евра: „Ревијата на Шпанските скали ни го спречи шопингот“

Еспресо
Луксузната модна куќа Диор бара отштета од 100 илјади евра за пропуштените купувања во луксузната продавница за време на настанот  организиран од конкурентната модна куќа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Меган Маркл веќе не носи британски креатори, форсира италијански: БЕЛИОТ КОСТУМ „ВАЛЕНТИНО“ беше полн погодок!

Еспресо
Меган Маркл се врати во јавност облечена во бело на првиот настан во 2022 година. Одбра костум од Валентино, италијанска луксузна модна марка. Војводите од...
Сцена

Ова мора да го видите: Лизо го однесе трендот на МИНИЈАТУРНИ ТАШНИЧКИ на сосема ново ниво (ФОТО)

Igor
На синоќешното доделување на Американските музички награди пејачката Лизо се појави во фустан од брендот „Валентино“, но целото внимание го украде нејзината минијатурна бела ташничка...
Сцена

Гвинет Палтроу воодушеви со изборот на фустан (ФОТО)

Igor
Познатата американска актерка и сопственичка на компанијата Goop, Гвинет Палтроу, со својата појава го увеличи претставувањето на новата колекција од висока мода со потпис на...