Гвинет Палтроу воодушеви со изборот на фустан (ФОТО)

Познатата американска актерка и сопственичка на компанијата Goop, Гвинет Палтроу, со својата појава го увеличи претставувањето на новата колекција од висока мода со потпис на модната куќа Валентино.

Покрај многубројните познати имиња во склопот на париската Недела на модата, оваа славна оскаровка успеа посебно да се истакне со појавата на бел, плисиран фустан од грчки стил.

Длабокото деколте и тенките прерамки зачинети со голиот грб, придонесоа за ова заводливо и гламурозно издание на Гвинет Палтроу.

Таа овој отмен фустан го зачини со впечатлив златен ланец околу вратот, но и околу половината со накит од истиот дизајн.

Слични објави

Џејсон Момоа слаб и ќелав за рекламата која предизвика лавина негативни реакции! (ВИДЕО)

Еспресо

На Слаткар му светнаа очите од градите на старлетата Драгана Спасовска (ФОТО)

Igor

Фановите збунети! Најмладата милијардерка изненади кога се појави со очила и без шминка (ФОТО)

Igor

Владо Георгиев доби 10-годишна забрана за влез во Црна Гора

Еспресо

Интересен и поинаков – Појадок во чашка полна витамини, пробајте го задолжително!

Igor

Скандалозна слика на актерката: Покажала малку повеќе при излегувањето од кола, а не била „средена“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири + Осумнаесет =

Слични објави

Топ 10 вежби за совршен задник (ВИДЕО)

Igor

Овие сестри заработуваат милиони продавајќи селотејп за подигнување на градите

Igor

Албанскиот модел Ангела е вистински ангел (ФОТО)

Igor

Песто коријандер, за мерак, здравје и детоксикација

Igor

Нема да му биде добро на Иван Јованов кога ќе види со кого се бакнува неговата девојка Антониа Гиговска (ВИДЕО)

Васко Спасоски

БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian