Ознака : МАC

Секојдневие

Славните дами воодушевија: Најубавите аутфити од доделувањето на MAC наградите (ФОТО)

Еспресо
Второто по ред доделување на MAC наградите беше одржано вчера во Штарк Арена во Белград. Освен за наградите кои одделни изведувачи ги добија, многу се...
Ви Препорачуваме Сцена

Антониа Гиговска со извонреден стајлинг на доделувањето на MAC наградите во Белград! (ФОТО)

Еспресо
Нашата позната пејачка Антониа Гиговска мами воздишки со својот неверојатен стајлинг на вечерашните MAC награди во Белград. Младата Антониа облечена во монохромна комбинација уште еднаш...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Греми на балкански начин: Вечерва во „Штарк“ арената се доделуваат наградите МАC 2020

Слободен печат
Екипата на Еспресо.мк ќе присуствува на музичкиот спектакл, MAC 2020, кој вечерва ќе се одржи во Штарк арената, а за атмосферата на ова регионално доделување...