10.8 C
Скопје
03:00 - 28 февруари, 2024

Ознака : марков

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Аделина Тахири во бикини ќе ве остави без здив (ФОТО)

Igor
Атрактивната Албанка Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, познатиот адвокат Серјожа Марков се на одмор, а тоа го потврди таа преку објавите на секси фотографии во...
Сцена

Гламурозни во секоја декада од животот: Истакнати МАКЕДОНСКИ МОДЕЛИ во модна кампања за МАРКОВ

Igor
По ревијата која се одржа на 24 март во објектот на Националната галерија на Македонија – Даут Пашин Амам, дизајнерот МАРКОВ продолжува со промоција на...