16.8 C
Скопје
07:44 - 22 мај, 2024

Ознака : леонардо

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо Ди Каприо има нова убавица: Моделката од Израел има само 19 години

Еспресо
Новата девојка на американскиот актер Леонардо ди Каприо е моделот од Израел, Еден Полањи, која е речиси 30 години помлад од него, пренесува ОК!.  ...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Леонардо Дикаприо: Денот кога мојот живот се промени

Еспресо
Поминаа повеќе од 22 години од појавувањето на „Титаник“, првиот филм кој заработи повеќе од милијарда долари и филмот кој го катапултираше Леонардо Дикаприо, кој...
ЛајфстајлСцена

Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Igor
Небичните барања на актерите за време на снимањето не се никаква новост, но Леонардо Ди Каприо имал едно сосема неочекувано на снимањето на филмот на...
ЛајфстајлСцена

Леонардо Ди Каприо со својата девојка во Кан: Поради неа станал и професионален фотограф? (ФОТО)

Igor
Прославениот актер и добитник на Оскар, Леонардо Ди Каприо (44) допатува како придружба на својата девојка Камила Мороне и на никого не му дозволи да...