20.8 C
Скопје
04:16 - 15 јули, 2024

Леонардо Ди Каприо со својата девојка во Кан: Поради неа станал и професионален фотограф? (ФОТО)

Прославениот актер и добитник на Оскар, Леонардо Ди Каприо (44) допатува како придружба на својата девојка Камила Мороне и на никого не му дозволи да ја фотографира, бидејќи тој, како страствен фотограф, веќе го направи тоа сам.

Тотално професионално, со огромна желба својата драга да ја слика во најдобро издание, но неговиот уличен моден перформанс брзо стана вирален хит.

View this post on Instagram

Press day jazz @mickeyandthebear ?

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

Оскаровецот се потруди да се држи подалеку од случувањата кои сега, за време на филмскиот фестивал, се случуваат ширум градот, но неговиот јавен перформанс брзо ги привлече погледите кои го разоткрија.

Виновникот е можеви повеќе неговата прекрасна девојка, 21-годишната аргентинска манекенка и актерка Камила Мороне која во Кан го промовира својот нов филм „Mickey And The Bear“, а која нејзиниот дечко се обиде да ја слика во најдобро светло и најзгодната поза додека му позираше во белиот прекрасен точкест фустан.

Колку е заљубен, докажуваат токму фотографиите кои ги сликаа љубопитните поминувачи, откако сфатија кој се крие зад објективот.

Парот е во врска една година, па разликата во годините воопшто не им е пречка, а генерално ретко можат да се видат заедно во јавност, па не можеме често да ги видиме нивните „заљубени моменти“.

Засега актерот добро се крие, а истото се обиде да го направи и во Кан, но качкетот и очилата за сонце, покрај волку атрактивна девојка и јавниот перформанс, не му помогнаа.

Имено, во јули започнува прикажувањето на долгоочекуваниот филм на Тарантино, „Once Upon a Time in Hollywood“ во кој главната улога ја има токму 44-годишниот Леонардо Ди Каприо и 11- години постариот колега, актерот Бред Пит.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....