25.8 C
Скопје
09:57 - 24 јуни, 2024

Ознака : каприо

ЛајфстајлСцена

Леонардо Ди Каприо со својата девојка во Кан: Поради неа станал и професионален фотограф? (ФОТО)

Igor
Прославениот актер и добитник на Оскар, Леонардо Ди Каприо (44) допатува како придружба на својата девојка Камила Мороне и на никого не му дозволи да...