12.8 C
Скопје
19:10 - 28 февруари, 2024

Ознака : балконот

ЛајфстајлСцена

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor
Џеј Ло лошата проценка можеше многу скапо да ја чини… Џенифер Лопез (50) на големо го промовира новиот филм „Измамнички од Волстрит“ во кој глуми...