15:00 - 19 април, 2024

Ознака : велат

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сите велат дека од неа ја наследила убавината! Еве како во младоста изгледала мајката на Кетрин Зита Џонс (ФОТО)

Еспресо
Актерката Кетрин Зита Џонс со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од својата мајка и покажа од кого ја наследила убавината. Кетрин Зита објави слика...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Џокер во филмот ги украл движењата од Чендлер од „Пријатели“? Фановите велат дека украл сè! (ФОТО)

Igor
Милиони луѓе во светот полудеа по Џокер и Хоакин Феникс, а сцената во која тој игра на скалилата во Бронкс стана иконска. Џокер многу му...
Секојдневие

Британките полудеа по ТРЕТМАНОТ од 600 евра за кој велат дека им го СПАСИЛ ЖИВОТОТ

Igor
Колку и да сте „истренирани“ да носите високи потпетици, доколку во нив сте повеќе од неколку часа неизбежно ќе ве заболат стапалата. Дали сте се...
СценаХороскоп

Дневен хороскоп 20.09.2019 петок

Igor
Овен Промената која ќе ви се случи во текот на денот нема да ви одговара. Не сте во прилика да блескате и да бидете во...
СценаХороскоп

Видео хороскоп за 17 јуни 2019, понеделник

Igor
Биковите да внимаваат на здравјето, а Јарците конечно ќе успеат да дојдат до посакуваната цел. Ова е денешниот видео хороскоп....