25.8 C
Скопје
15:04 - 28 мај, 2024

Ознака : младоста

СветСлајдерСцена

Детаљ од младоста кој не може да го заборави – Кејт Мос со воодушевување се потсети на бакнежот со оваа легенда!

Еспресо
Супермоделот Кејт Мос кој е познат по својот контроверзен начин на живот, се присети на еден детаљ од младоста кој никогаш не го заборавила. Имено,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сите велат дека од неа ја наследила убавината! Еве како во младоста изгледала мајката на Кетрин Зита Џонс (ФОТО)

Еспресо
Актерката Кетрин Зита Џонс со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од својата мајка и покажа од кого ја наследила убавината. Кетрин Зита објави слика...