25.8 C
Скопје
14:29 - 28 мај, 2024

Ознака : кетрин

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сите велат дека од неа ја наследила убавината! Еве како во младоста изгледала мајката на Кетрин Зита Џонс (ФОТО)

Еспресо
Актерката Кетрин Зита Џонс со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од својата мајка и покажа од кого ја наследила убавината. Кетрин Зита објави слика...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кетрин Зита Џонс се збогува со Кирк: Веќе ми недостасуваш!

Еспресо
Кетрин и Кирк меѓусебно многу се почитуваа, заедно доаѓаа на јавни случувања, a неретко објавуваа и заеднички фотографии. Таа на доделувањето на Златниот глобус 2018...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кетрин Зита Џонс ги украде сите погледи на црвениот тепих (ФОТО)

Еспресо
На овогодишното доделување на Screen Actors Guild Awards се прошета и одлично облечената славна убавица. Додека одделни славни дами како Лаура Дерн, Рене Зелвегер и...
СветСцена

Кетрин Зита Џонс несакајќи му ја пресече ногата на Мајкл Даглас (ФОТО)

Еспресо
Актерката Кетрин Зита Џонс на Инстаграм за Божиќ објави семејна фотографија од одморот во Зимбабве. Наместо насмеаните лица на Кетрин и Мајкл Даглас и нивните деца, синот Дилан и ќерката Карис, на фановите им „падна во...
ЛајфстајлСцена

„Делуваш толку старо”: Фотографија од Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас предизвикала лавина од коментари (ФОТО)

Igor
Холивудскиот пар Кетрин Зета Џонс (49) и Мајкл Даглас (74) веќе 19 години се во складен брак, а секој слободен момент го користат да уживаат....
ЛајфстајлСцена

Кетрин Зита-Џонс во гламурозна креација го засени својот сопруг (ФОТО)

Igor
Гламурозната велшанка Кетрин Зита-Џонс каде и да се појави постојано е во центарот на вниманието, па нешто такво слично се случи и на тематската роденденска...