24.8 C
Скопје
13:15 - 28 мај, 2024

Ознака : изгледала

ЛајфстајлРетроСлајдер

ФОТО: Ја шокирала јавноста, а папата фрлил анатема на неа – Вака изгледала првата Мис на светот!

Еспресо
На 19-ти април 1951 година во Лондон е одржан првиот избор за Мис на светот, а победата ѝ припаднала на тогашната мис Шведска, 22-годишната убавица...
СветСлајдерСцена

Шерон Стоун на 63 години изгледа совршено, а еве како изгледала како тинејџерка – Не би ја препознале… (ФОТО)

Еспресо
Холивудската актерка Шерон Стоун на Инстаграм профилот објави своја фотографија од тинејџерските денови. На црно-белата фотографија Шерон носи очила, бела ролка и ланче со крст....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сите велат дека од неа ја наследила убавината! Еве како во младоста изгледала мајката на Кетрин Зита Џонс (ФОТО)

Еспресо
Актерката Кетрин Зита Џонс со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од својата мајка и покажа од кого ја наследила убавината. Кетрин Зита објави слика...
ЛајфстајлСцена

Портокаловата дефинитивно е нејзина боја: Џенифер Лопез никогаш не изгледала подобро! (ФОТО)

Igor
Латино дивата Џенифер Лопез не престанува да го изненадува светот со својот младешки изглед, совршената линија и уште подобриот стил на облекување. Од сите нејзини...