20.8 C
Скопје
03:08 - 16 јули, 2024

Ознака : шерон стоун

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шерон Стоун ја повтори легендарната сцена од „Основен инстинкт“: „Во основа ваша…“

еспресо
Во 1992 година, ѕвездата ја играше Кетрин Трамел. Повеќе од 30 години подоцна, таа повторно се инспирираше од нејзината улога. 66-годишната американска актерка Шерон Стоун...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) На 66 години „авионка“: Шерон Стоун ги изненади обожавателите со топлес поз

еспресо
Познатата американска актерка Шерон Стоун ги изненади своите многубројни фанови на Инстаграм појавувајќи се топлес за да го демонстрира своето хоби, од кое добро заработува...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Ја доживеав смртта, а потоа ме вратија назад“: Шерон Стоун отворно за новата „реинкарнација“ по тешкиот мозочен удар

еспресо
Ѕвездата од „Основен инстинкт“ заработи значајно богатство преку нејзината успешна филмска кариера, но откако преживеа крвавење во мозокот по кое следуваше закрепнување, вели дека еден...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шерон Стоун има нова страст: Сликите ѝ се продаваат до 40 илјади долари

еспресо
Актерката призна дека би сакала да се врати на филмското платно, но нема понуда. Со улогата во еротскиот трилер „Ниски страсти“ таа се здоби со...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Били Болдвин ѝ врати на Шерон Стоун: „Знам страшни вистини за неа, но молчев!“

еспресо
Актерот Вилијам Били Болдвин, брат на Алек Болдвин, одговори на тврдењата на Шерон Стоун дека продуцентот Роберт Еванс ја принудил да спие со него за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шерон Стоун открива кој е продуцентот: „Ми рече ако имаме секс, ќе го спасиме филмот“

еспресо
Актерката Шерон Стоун го откри идентитетот на продуцентот кој ја принудил да има секс со колегата за да им ја подобри хемијата на филмското платно,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шерон Стоун го покажа синот: Ретка фотографија од Роан кој живее со поранешниот сопруг на филмската ѕвезда

еспресо
Актерката Шерон Стоун објави ретка фотографија од својот посвоен син Роан. Холивудската актерка Шерон Стоун на обожавателите им покажа ретка фотографија од нејзиниот посвоен син...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Да се ​​биде ѕвезда е многу скапо“: Шерон Стоун зборува за негативната страна на популарноста

Еспресо
65-годишната актерка Шерон Стоун во новото интервју за Ин стајл (InStyle) проговори за непријатните последици од славата. Таа забележува дека популарноста на човекот му наметнува...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шерон Стоун барала маж за секс на интернет: Еве со што се соочила

Еспресо
65-годишната актерка Шерон Стоун одамна нема постојана романтична врска. Како и многу други жени, таа се обидела да најде сродна душа на апликација/платфора за запознавање,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Шерон Стоун „пука“ од самодоверба: „Имам 65 години и сега имам повеќе додворувачи кои сакаат да спијат со мене од било кога!“

Еспресо
Шерон Стоун има 65 години и се уште е една од најпосакуваните жени на планетата. Неодамна таа гостуваше во подкаст, а нејзината изјава одекнува на...