35.8 C
Скопје
19:43 - 15 јули, 2024

(Фото) На 66 години „авионка“: Шерон Стоун ги изненади обожавателите со топлес поз

Познатата американска актерка Шерон Стоун ги изненади своите многубројни фанови на Инстаграм појавувајќи се топлес за да го демонстрира своето хоби, од кое добро заработува во последните години.

Холивудската икона објави жестока снимка од себе облечена само во сини долни бикини додека слика. Според Шерон, таа била толку обземена од уметничката инспирација што требала да излезе од базенот и веднаш да почне да слика.

„Понекогаш само треба да се префрлам од базенот на сликата“, напиша актерката номинирана за Оскар.

Стоун ја изложуваше својата работа и порано и е успешен уметник, но обожавателите беа повеќе импресионирани од нејзината фигура која им пркоси на возраста.

“Кога бев млада девојка и го гледав „Основен инстинкт“, мислев дека си една од најубавите жени што некогаш постоеле! Сепак иста си по сите овие години! Апсолутно легендарна!” – коментираше еден фан.

 

„Шерон Стоун може да прави што сака!“ додаде дрѕг обожавател, додека трет напиша: „Едвај чекам ова да ми стане секојдневие. Ви благодарам што ми сте голема инспирација“. Многу од другите обожаватели на ѕвездата ја пофалија нејзината самодоверба поради искрената фотографија. „Имам 32 години, а ти изгледаш многу подобро од мене“, се пошегува една жена, додека друга забележала: „Овие слики се одлични, но ти си нешто посебно, по ѓаволите!“

„Ја доживеав смртта, а потоа ме вратија назад“: Шерон Стоун отворно за новата „реинкарнација“ по тешкиот мозочен удар

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....