24.8 C
Скопје
09:15 - 24 јуни, 2024

Ознака : кејт мос

СлајдерСцена

Кејт Мос во проѕирен фустан и голи гради шета по улиците на Лондон ФОТО

Еспресо
Британската манекенка Кејт Мос го привлече вниманието и беше мета на критики дека претерала со изборот на фустан за една забава во Лондон. За оваа...
СветСлајдерСцена

(Фото) Лила Мос иста како мајка си – Кејт Мос во рекламна кампања за Келвин Клајн

Еспресо
Лила Мос се појавува во рекламна кампања за брендот Келвин Клајн, и потсетува на снимањето на Кејт Мос за модната куќа пред 30 години.  Ќерката...
СветСлајдерСцена

Кејт Мос проговори за подарокот што го добила од Џони Деп за време на врската: „Ја ставив раката во неговите панталони и извадив ланче“

Еспресо
Супермоделката Кејт Мос во новото видео за британскиот Вог се потсети на интересната случка што ја имала за време на нејзината врска со глумецот Џони...
СветСлајдерСцена

Кејт Мос: „За Џони Деп можев да ја кажам само вистината“

Еспресо
„Можев само да ја кажам вистината“. Кејт Мос за прв пат зборува за сведочењето во корист на Џони Деп во судскиот процес против Амбер Херд...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

Кејт Мос живее на село, а фановите велат дека нејзиниот дом е идеално место за Џони: Дали Деп по бурниот период со Амбер би одбрал мирен живот во оваа приградска идила

Еспресо
Супермоделот на 90-тите, Кејт Мос преку својата долгогодишна кариера живеела во многу светски метрополи, но последните години својот мир таа го пронајде во селската идила на само...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Сведочење на Кејт Мос: „Џони Деп никогаш не ме турна по скалите!“, изјавата на Амбер е урбана легенда

Еспресо
„Џони Деп никогаш не ме турна по скалите“. Супермоделката Кејт Мос одговараше цврсто и решително, повикана да сведочи во судскиот процес против Амбер Херд тужена...
СветСлајдерСцена

Детаљ од младоста кој не може да го заборави – Кејт Мос со воодушевување се потсети на бакнежот со оваа легенда!

Еспресо
Супермоделот Кејт Мос кој е познат по својот контроверзен начин на живот, се присети на еден детаљ од младоста кој никогаш не го заборавила. Имено,...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Кејт Мос ќе ја краси насловната на јануарскиот „Vogue“ – Кралицата на стилот никогаш подобро не изгледала!

Еспресо
Кејт Мос наскоро ќе наполни 47 години, а обожавателите на нејзиниот лик и дело велат дека таа никогаш не изгледала подобро. Британскиот супермодел и една...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Забавите, алкохолот и дрогата за неа се минато: Кејт Мос денес живее сосема поинаков живот! (ФОТО)

Еспресо
Една од најпознатите светски парти девојки, Кејт Мос, се смири и секој ден, како што вели, во 23 часот оди на спиење. Потребни и се...
ЛајфстајлСцена

Кејт Мос потрошила околу 750.000 евра на кокаин! Сега ги негира тврдењата

Igor
Британскиот супермодел и една од најуспешните манекенки на сите времиња, Кејт Мос (45), започнала да консумира кокаин уште на 22 години. На забавите го користела...